პარტნიორი სკოლები და უნივერსიტეტები

სამოქალაქო განვითარების ინსტიტუტმა 2016 წლიდან ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმა საქართველოს უნივერსიტეტებთან და სკოლებთან.

პარტნიორი უნივერსიტეტები:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

პარტნიორი სკოლები:

შიდა ქართლი

1.სსიპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სოფელ გომის საჯარო სკოლა;
2.სსიპ ქალაქ გორის N12 საჯარო სკოლა;
3.სსიპ ქალაქ ხაშურის N7 საჯარო სკოლა;
4.სსიპ კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო გომის საკარო სკოლა;
5.სსიპ დიმიტრი ყიფიანის სახელობის ხაშურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვიშხეთის საჯარო სკოლა;
6.სსიპ ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ ურბნისის საჯარო სკოლა;
7.სსიპ ქალაქ გორის N2 საჯარო სკოლა;
8.სსიპ ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ მოხისის საჯარო სკოლა;
9.სსიპ ქალაქ ხაშურის N1 საჯარო სკოლა;
10.სსიპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის დაბა სურამის N2 საჯარო სკოლა;
11.სსიპ კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ დოესის საჯარო სკოლა;
12.სსიპ კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ თვალადის საჯარო სკოლა;
13.სსიპ ქალაქ ხაშურის N4 საჯარო სკოლა;
14.სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხურვალეთის საჯარო სკოლა;
15.სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ შავშვების საჯარო სკოლა;
16.სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვეშის საჯარო სკოლა;
17.სსიპ ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვენატკოცას საჯარო სკოლა;
18.სსიპ ქალაქ გორის N7 საჯარო სკოლა;
19.სსიპ ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ დვანის საჯარო სკოლა;

----------------

სამცხე-ჯავახეთი
1.სსიპ ქალაქ ახალციხის N1 საჯარო სკოლა;
2.სსიპ ახალციხის მინიციპალიტეტის სოფელ აწყურის საჯარო სკოლა;
3.სსიპ ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის N1 საჯარო სკოლა;
4.სსიპ ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ დილისკის N1 საჯარო სკოლა;
5.სსიპ ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლელოვანის საჯარო სკოლა;
6.სსიპ ქალაქ ახალციხის N6 საჯარო სკოლა;
7.სსიპ ქალაქ ახალციხის N3 საჯარო სკოლა;
8.სსიპ ასპინძის მუნიციპალიტეტის სოფელ დამალის საჯარო სკოლა;
9.სსიპ ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ბაკურიანის საჯარო სკოლა;
10.სსიპ ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩუნჩხის საჯარო სკოლა;
11.სსიპ ბორჯომის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბალანთას საჯარო სკოლა;
12.სსიპ ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ აბასთუმნის საჯარო სკოლა;
13.სსიპ ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზაკის საჯარო სკოლა;
14.სსიპ თამას მელიქიძის სახელობის ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ კოთელიის საჯარო სკოლა;
15.სსიპ ქალაქ ახალციხის N2 საჯარო სკოლა;
16.სსიპ ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტურცხის საჯარო სკოლა;
17.სსიპ ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზანავის საჯარო სკოლა;
18.სსიპ ასპინძის მუნიციპალიტეტის სოფელ ოშორის საჯარო სკოლა;
19.სსიპ ქალაქ ბორჯომის N3 საჯარო სკოლა;
20.სსიპ ნინოწმინდის მუნიციპალიტეტის სოფელ გორელოვკის N3 საჯარო სკოლა;
21.სსიპ ქალაქ ნინოწმინდის N3 საჯარო სკოლა;

----------------

ქვემო-ქართლი

1.სსიპ ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჯავშანიანის საჯარო სკოლა;
2.სსიპ გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სკოფელ ქვემო კაპანაჩხის საჯარო სკოლა;
3.სსიპ ქალაქ მარნეულის N2 საჯარო სკოლა;
4.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ სადახლოს N1 საჯარო სკოლა;
5.სსიპ ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფელ გეტას საჯარო სკოლა;
6.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ საიმერლოს საჯარო სკოლა;
7.სსიპ დმანისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ოროზმანის საჯარო სკოლა;
8.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ალგეთის N2 საჯარო სკოლა;
9.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ აღმამედლოს საჯარო სკოლა;
10.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ დიდი მუღანლოს საჯარო სკოლა;
11.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ კაჩაგანის N1 საჯარო სკოლა;
12.სსიპ რომან ზოიძის სახელობის მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ შულავერის N1 საჯარო სკოლა;
13.სსიპ ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტალავერის N2 საჯარო სკოლა;
14.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ალგეთის N1 საჯარო სკოლა;
15.სსიპ ქალაქ გარდაბნის N3 საჯარო სკოლა;
16.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ კასუმლოს საჯარო სკოლა;
17.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ მარადისის საჯარო სკოლა;
18.სსიპ ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნახიდურის საჯარო სკოლა;
19.სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ წერეთლის საჯარო სკოლა;

----------------

კახეთი

1.სსიპ ქალაქ თელავის N6 საჯარო სკოლა;
2.სსიპ ქალაქ თელავის N8 საჯარო სკოლა;
3.სსიპ ქალაქ თელავის N3 საჯარო სკოლა;
4.სსიპ თელავის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაფანყურის საჯარო სკოლა;
5.სსიპ თელავის მუნიციპალიტეტის სოფელ აკურის საჯარო სკოლა;
6.სსიპ ქალაქ თელავის N1 საჯარო სკოლა;

----------------

სამეგრელო

1.სსიპ ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის სოფელ ლესიჭინეს N1 საჯარო სკოლა;
2.სსიპ ესტატე შუშანიას სახელობის ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ პირველი მაისის საჯარო სკოლა;
3.სსიპ ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ ანაკლიის საჯარო სკოლა;
4.სსიპ თემურ ბოკუჩავას სახელობის აფხაზეთის N7 საჯარო სკოლა;
5.სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N9 საჯარო სკოლა;
6.სსიპ აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ზუგდიდის N1 საჯარო სკოლა;

----------------

იმერეთი

1.სსიპ ქალაქ ქუთაისის N23 საჯარო სკოლა;
2.სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ საჩხერის N2 საჯარო სკოლა;
3.სსიპ ქალაქ ქუთაისის N4 საჯარო სკოლა;
4.სსიპ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ გეგუთის N1 საჯარო სკოლა;
5.სსიპ ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის N41 ფიზიკა-მათემატიკის საჯარო სკოლა;
6.სსიპ მამუკა სამაკაშვილის სახელობის ქალაქ წყალტუბოს N2 საჯარო სკოლა.